backpic.png

RUČNÍ PRÁŠKOVÉ LAKOVNY

Ruční práškové lakovny jsou určeny pro kusovou, nebo malosériovou produkci upravovaného zboží. Mohou být při minimálních investičních nákladech a zastavěném prostoru navrženy i pro značně rozměrné díly. Základním vybavením je zpravidla nanášecí kabina a komorová vytvrzovací pec. Manipulace s upravovanými díly je prováděna ručně, pomocí zavážecích vozíků, nebo ručně poháněného dopravníku. 

Individuální přístup při projekčním zpracování pracoviště umožňuje dosažení optimální varianty řešení, která respektuje zvláštnosti dané technologií, charakterem výrobků, prostorovými podmínkami atd. Tato forma je možná zejména proto, že nanášecí kabiny i vytvrzovací pece jsou zakázkově dodávány v provedení přizpůsobeném zadaným podmínkám. 

 

K volitelným parametrům patří:

  • u nanášecích kabin: rozměry pracovního prostoru materiál (leštěný nerez, alt. pozinkovaný plech) materiál filtračních vložek (papír, alt. PE) provedení filtr. modulu (výměnné filtry, alt. výměnný modul) 
  • u vytvrzovacích pecí: rozměry pracovního prostoru topné médium (el.energie, alt. zemní plyn, PB, LTO teplota vytvrzování způsob zavážení zboží

 

fotka k novince: 1.jpgfotka k novince: 2.jpgfotka k novince: 3.jpgfotka k novince: 4.jpg

Přednosti

  • vysoká variabilita provozu 
  • minimální požadavky na zastavěný prostor 
  • nízké provozní náklady 
  • snadné rozšíření nebo doplnění o další sekce
Podívejte se jak to u nás vypadá a jak to funguje. Prezentace povrchových úprav
Spustit video
Naše výrobky jsou certifikovány ve Strojírenském zkušebním ústavu v Brně
Přehled certifikátů

Reference

partner0.png
partner2.png
partner3.png
partner4.png
partner5.png
partner6.png


© 2016 DATEL Ledeč s.r.o. I edited by n.e.s.p.i.